Inschrijvingen Strong Student Run

inschrijvingsnummer Type Aantal deelnemers / nombre de participants Team E-mailadres / adresse mail Individueel of Team Naam / nom Voornaam / prénom E-mailadres / adresse mail Team E-mailadres / adresse mail
1 middagrun 1-10 ad yoni.meskens@hotmail.com
2 avondrun Individueel Fabri Capucine capufab@hotmail.com
3 avondrun Individueel Withofs Lex lex@hantai.be
4 middagrun 1-10 Yoshi kan Maarten.Putteneers@gmail.com
5 middagrun 1-10 Yoshi kan Maarten.Putteneers@gmail.com
6 middagrun 1-10 Yoshi kan Maarten.Putteneers@gmail.com
7 avondrun Individueel TENA PUYO NIL nil.tena4@gmail.com
8 avondrun Individueel De Preter Nandi nandi_de_preter@hotmail.com
9 avondrun Team Team Flash andreas.geeraerts@hotmail.com
10 avondrun Team Team amnesia andreas.geeraerts@hotmail.com
11 avondrun Individueel Michiels Jorick jorickmichiels@gmail.com
12 avondrun Individueel Leenders Astrid leendersastrid@hotmail.com
13 avondrun Individueel Voet Sarah sarah_voet@hotmail.com
14 middagrun 1-10 het verdriet van Belgique Charlotte.De.Grauwe@vub.ac.be
15 avondrun Individueel Voet Sarah sarah_voet@hotmail.com
16 avondrun Individueel Voet Stefan stefanvoet@gmail.com
17 avondrun Team Yoshi Kan Maarten.Putteneers@gmail.com
18 avondrun Team Yoshi Kan Maarten.Putteneers@gmail.com
19 avondrun Team Yoshi Kan Maarten.Putteneers@gmail.com
20 avondrun Individueel Van Goethem Laurence laurencevangoethem@hotmail.fr
21 avondrun Team jafice
22 avondrun Individueel Tack Annelies tackannelies@hotmail.com
23 avondrun Individueel Meskens Jarno jarno_meskens@hotmail.be
24 avondrun Individueel De Groof Pieter pieter.1995@hotmail.com
25 avondrun Team VSKM 2 mattiadf@gmail.com
26 middagrun 1-10 KA Etterbeek heike.beckers@gmail.com
27 avondrun Individueel Van Rumst Niels nielsvanrumst@hotmail.com
28 avondrun Individueel Gijbels Lise lise.maria.gijbels@vub.ac.be
29 avondrun Team Biotecho 3 thijs.van.mieghem@hotmail.com
30 avondrun Individueel Hernalsteens Ann annhernalsteens@hotmail.com
31 avondrun Team Wat doen we hier eigenlijk! liesbeth_goethals@hotmail.com
32 avondrun Individueel Dufour Miguel migduf@hotmail.com
33 avondrun Individueel Hernalsteens Ann annhernalsteens@hotmail.com
34 avondrun Team Blondes Have More Fun sofie.adam@vub.ac.be
35 avondrun Individueel Van de Weghe Ine
36 avondrun Individueel Toujour Pauline toujour.pauline@gmail.com
37 avondrun Team Wat doen we hier eigelijk stien.morreel@gmail.com
38 avondrun Team Komt ie dan he manon.gevaert@vub.ac.be
39 avondrun Team Chicken Nuggets brechtvanheers11@hotmail.com
40 avondrun Individueel Batsleer Gorik gorikbatsleer@telenet.be
41 avondrun Individueel Jos van Kalker josvkalker@gmail.com
42 avondrun Individueel Houben Bram bram.houben@hotmail.com